BAYİLİKLERİMİZ

Türkiye'nin kaynak tüketim malzemeleri ve kaynak makineleri konusunda öncü firması olan oerlikon kaynak elektrodları ve sanayi a.ş.'nin son yıllarda piyasaya sunduğu yeni markasıdır. Tamamen Türk Malı olup oerlikon Manisa fabrikalarında üretimini sürdürmektedir.

Ülkemizde elektrik motorları alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, EMTAŞ ve ELSANMOT markaları altında piyasaya sürdüğü ürünlerle hemen her türlü motor talebine cevap verir durumdadır. Ayrıca şirketin, temsilcisi olduğu yurtdışı firmaların alev sızdırmaz motorlar , yüksek güçlü motorlar ve yüksek gerilim motorları gibi değişik ürünleride bulunmaktadır.

Geçen yarım asırlık süre içerisinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önemli elektrik motoru üreticilerinden birisi haline gelmiştir. 0,06 kW – 1000 kW güç aralığında ürettiği elektrik motorlarıyla, sanayi alanındaki neredeyse tüm motor ihtiyacını karşılamayı başarmıştır.

Ürünlerinin güvenilirliği ile tüm dünya çapında tanınan Trafimet Group, kaynak teknolojileri pazarında 40 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Firma, kalite, yenilik, hizmet ve personel gelişimi konularına odaklanmıştır. Trafimet Group, son ürün, aksesuar veya yedek parça olarak nihai tüketici veya kaynak makinesi üreticileri için tüm üretim alanlarında üretim sürecinin her aşamasını belirlemiştir.

1966 yılında, bobinaj üretimi yapmak üzere kurulan Volt Motor, 1987 yılından itibaren monofaze elektrik motoru ve devamında da trifaze elektrik motoru üretimine başlamış ve elektrik motoru üretimi sektöründeki yerini almıştır. AR-GE çalışmaları sonucunda, 63 tip gövdeden, 315 tip tip gövdeye ve 200 Kw güçteki ürün gamına ulaşmıştır.

Zenweld Firması, 2000 yılında faaliyetlerine teknik hırdavat sektöründe başlamıştır. İlerleyen yıllarda sektöründeki yerini güçlendirmek ve konusunda uzman ve lider bir firma olabilmek amacı ile kaynak teknolojileri alanına yönelmiştir.

Şirket uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen kurumsal yapısı oluşmuş redüktör ve dişli kutusu üreticilerinden bir tanesidir. Toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Ürünlerimiz özellikle Orta Doğu, Doğu Avrupa ,Türki Devletleri ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere 27 ülkeye ihraç edilmektedir. Bunun yanı sıra her geçen gün geliştirdiği bir çok yeni dizayn ile farklı sektörler için de değişik tip redüktörler üretmektedir.

Kısa sürede büyük mesafeler alan firma 1998 yılında KONYA MOTOR MAKİNA VE MANYETİK FREN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak şirketleşmiştir. Şirket ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak sektörünün önde gelen isimleri arasında yerini almıştır. 2000 yılında da manyetik fren imalatının yanı sıra sanayi tipi yük asansör makinası imalatına başlamıştır. Şu anda KONYA MOTOR MAKİNA VE MANYETİK FREN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak KARASAKAL markası altında manyetik fren ve sanayi tipi yük asansör makinası imalatını yapmaktadır.

 

Şirketimiz bünyesinde kendi sarım motorlarımızın yanısıra bayilikleri bulunan uluslar arası firmaların ürünlerinin tedarik ve servis bakımları ile hizmet etmekteyiz.
Bulut Elektrik&bobinaj ve Kaynak